Digitürk Ligtv Kampanyası

Kampanya kapsamında belirtilen 540 TL fiyatı 3 Ağustos 2017 tarihine kadar Giriş + Şampiyonlar Paketi bedelidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 584,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyonlar Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 539,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Taraftar Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 494,91 TL; Giriş paketi ile birlikte seçilen Şampiyon Anadolu Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 377,91 TL ve Giriş paketi ile birlikte seçilen Anadolu Taraftar Paketi 3 Ağustos 2017’ye kadar toplam 287,91 TL. Belirtilen toplam bedeller tek çekim olarak veya Axess, World, Bonus, Advantage veya Maximum kredi kartlarıyla 9 taksitli olarak ödenebilir. Belirtilen paketlere ek tercihe bağlı olarak olarak toplam 72 TL’ye HD servisi de üyeliğe eklenebilir. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyedir.

Mobil Lig TV ile web’ten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Spor Toto Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Eylül 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve seçilen Digitürk Lig TV paketlerine 3 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. 3 Ağustos 2017 tarihine kadar verilen kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:
3 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digitürk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

· Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil Lig TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124417373 ) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir